Cesta přírody - Ověřeno zákazníky

Díky Vaší spokojenosti jsme získali prestižní Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky. Děkujeme za Vaši přízeň:

Přehlednost webových stránek. Velký výběr zboží. Perfektní komunikace. Perfektní balení. Jednoznačně mohu doporučit. Byla jsem velmi mile překvapena perfektním balením. Nic nemělo možnost se pomačkat nebo protrhnout, všechny ostatní obchody by si měli vzít příklad.
Michaela Waclawková (recenze 14.1.2015)

Bohatý výběr kvalitních produktů. Vše dobře zabalené. V balíčku vždy malý dárek. Profesionální přístup. Spokojenost ve všech směrech. Nemám důvod hledat jiné e-shopy v kategorii přírodních produktů. Soutěž v rychlosti dodání zboží není pro mě všeobecně podstatná, jako u většinové konzumní společnosti. Důležitější je vždy kvalita zboží a jeho praktické využití. Tento obchod z vlastní dlouhodobé a zralé zkušenosti velmi doporučuji.
Zdenda (recenze 12.12.2014)

Osobní přístup. Ochota poradit. Široký sortiment. U výrobků napsány pozitiva i negativa. Recenze zákazníků u produktů. Nakupuji zde už asi 6 let, doporučuji všem, vždy jsem byla na 100 % spokojená, nenajdete eshop s přírodní kosmetikou s osobnějším přístupem, než je tento! Klobouk dolů Síbkům a přeji jen spokojené zákazníky! :-)
Nina (recenze 28.11.2014)

Přehlednost obchodu. Široký sortiment zboží. Bohužel delší dodací doba. Tento nákup mě mile překvapil. Jestliže objednané zboží bylo u dovozce nedostupné, ihned mi přišel e-mail s omluvou a možnou alternativou. Takovou komunikaci oceňuji! Určitě doporučuji a v budoucnosti zase nakoupím.
Eržika (recenze 19.11.2014)

Naprosto úžasné a kvalitní zboží. U každého produktu skvělý popisek a spousta informací. Je možno si přečíst zkušenosti zákazníků s konkrétním zboží. Velmi milá komunikace s prodejci. Zcela spolehlivý obchod s víc než bohatou nabídkou.
Marcela P. (recenze 5.6.2014)

Rodinný podnik Cesta přírody

Cesta přírody je rodinný podnik manželů Síbkových založený na podzim roku 2006. Magda přinesla koncept a připravila obsah. Technickou realizaci zajistil Tomáš. Fungujeme jako rodinný podnik s osobním přístupem. Naší snahou je přemosťovat bariéry, které internet někdy vytváří. Právě proto uvádíme u každého výrobku osobní zkušenosti, přikládáme ke každé zásilce vzorky přírodní kosmetiky (zdarma) a odpovídáme na množství Vašich dotazů.

Magda Síbková

poradenství v oblasti přírodní kosmetiky, fytoterapie a alternativní medicíny

Původně jsem se zabývala především fytoterapií (bylinnou léčbou). Od toho byl jen krůček k čisté přírodní kosmetice, doplňkům stravy a zdravé výživě. Profesionálně působím v těchto oblastech od roku 2003. Pět let jsem pracovala v jednom z pražských bylinářství. Aktuálně se věnuji poradenství a péči o zákazníky v internetovém obchodě Cesta přírody. Mám to štěstí, že se jeden z mých koníčků stal i mým povoláním, což je velká výhoda a zajímavá zkušenost. Svoje poznatky, postřehy a znalosti ráda dál sdílím s ostatními.
www.sibek.cz/magda

Tomáš Síbek

provozovatel eshopu, webmaster

Zabývám se provozem a správou webu. Pro rodinný eshop Cesta přírody zajišťuji technickou podporu a administrátorské práce. Absolvoval jsem informační studia na Univerzitě Karlově. Volný čas mám pro rodinu, kamarády, muziku a knížky.
www.sibek.cz/tomas